Omgaan met agressie
Tijdelijk
25%
korting*
  • Inclusief 1 gratis praktijkdag!
  • Al het lesmateriaal inbegrepen
Direct inschrijven

Leer om te gaan met agressie met de interessante cursus Omgaan met agressie van het NTI!

Hebt u in het dagelijks werk veel met agressie te maken? Of wilt u juist goed voorbereid zijn, zodat u juist weet te handelen in het geval van agressie? Dan kiest u voor de cursus Omgaan met agressie van het NTI. Tijdens deze boeiende cursus leert u wat de juiste manier is om in te grijpen en hoe u agressie kunt voorkomen. De NTI-cursus Omgaan met agressie is geschikt voor iedereen die in het dagelijks leven met agressie te maken krijgt. U kunt hierbij denken aan receptionisten, baliemedewerkers, parkeerwachters, beveiligers, verpleegkundigen, conducteurs en bus-/taxichauffeurs.

Omgaan met agressie inclusief praktijktraining

Er zijn diverse vormen van agressie, u leert al deze vormen te herkennen. Aan deze cursus is ook een gratis praktijktraining verbonden. Tijdens deze training kunt u de theorie direct toepassen en oefent u in het omgaan met agressie. 

Agressie leren herkennen en voorkomen met het NTI

Bij agressiehantering is het belangrijk dat u zich in een ander kunt verplaatsen. Hierdoor kunt u agressie op bepaalde momenten voorkomen. U kunt bijvoorbeeld letten op verbale en non-verbale communicatie om te weten wanneer u moet ingrijpen. Deze praktijkgerichte NTI-cursus gaat diep in op de verschillende onderwerpen die bij het hanteren van agressie komen kijken.

  • Wat is agressie?
  • Wat doet agressie met ons?
  • Is agressie aangeboren of aangeleerd?
  • Communicatie
  • Conflicthantering
  • Agressiehantering 
  • Agressie voorkomen

Bij het NTI hoeft u geen aparte studieboeken aan te schaffen!

Al het lesmateriaal is bij de cursus inbegrepen. U hoeft geen aparte studieboeken aan te schaffen.

Uw einddoel: inzicht in agressie

Hebt u de cursus Omgaan met agressie van het NTI afgerond, dan hebt u inzicht gekregen in agressie. U hebt geleerd om met agressie om te geven dankzij goede feedback en uw manier van communiceren. Daarbij weet u precies wat u moet doen wanneer u met een agressief persoon te maken krijgt. 

Een bepaalde vooropleiding is niet noodzakelijk

Om een beroepsopleiding te volgen bij het NTI is een bepaalde vooropleiding niet noodzakelijk. Alles wat u moet weten is in het lesmateriaal opgenomen. Gedurende uw opleiding staat u er ook niet alleen voor. U ontvangt begeleiding door ervaren docenten. Bij uw docent kunt u terecht voor het corrigeren van uw huiswerk en aanvullende vragen over de opleiding.

Binnen 3 maanden uw NTI-diploma!

Wanneer u de voor- en eindopdracht van de praktijkdag met een voldoende hebt afgerond en de praktijkdag hebt bijgewoond, dan ontvangt u een diploma van het NTI.

2590 - Omgaan met agressie

    • Studietempo in maanden
    • Lessen per maand
    • Uren per week
    • Lesgeld per maand
    • Nu met 25% korting
    • * = aanbevolen studietempo
    • 3 maanden*
    • 2
    • 3
    • € 185,00
    • € 138,75

Prijsoverzicht

  • De inschrijfkosten voor deze cursus bedragen € 29,50
  • Bekijk de voorwaarden voor de 25% kortingsactie
  • 5% korting bij betaling ineens
  • Prijswijzigingen voorbehouden

Tot 30 juni Minicruise cadeau bij inschrijving!

Tijdelijk 3-daagse MiniCruise naar Newcastle cadeau bij inschrijvingBij het NTI ontvangt u nu tijdelijk een 3-daagse MiniCruise naar Newcastle cadeau bij uw inschrijving.
Schrijf u in tot 30 juni 2012 en ontvang de 3-daagse MiniCruise!

Bekijk hier de actievoorwaarden

Ervaringen

Omgaan met agressie
sterren - gebasseerd op ervaringen

Er zijn nog geen ervaringen achtergelaten voor deze opleiding.

Overige reviews

Laat uw ervaring achter

Wilt u anderen helpen met het maken van een weloverwogen studiekeuze?
Laat hier uw ervaring achter.